Něco o nás - About us - click here

6. listopadu 2007 v 20:59 | Scratka 2007 |  * Něco o nás - About us


Tyto stránky jsem se rozhodla udělat proto, abych Vám představila naší tvorbu.
Zabýváme se nejen šitím na panenky (především Tonner a Barbie), ale i jinými činnostmi.
Studovala jsem propagační výtvarnictví - grafiku (věnuji se šití, fotografování, kresbě, malbě...).

Mamka je vyučená dámská krejčová. Na panenky šije od malička. Nejdříve na své klasické panenky, pak na moje panenky a napodobeniny panenek Barbie, která se u nás nedala sehnat. První Barbie jsem dostala asi v roce 1989, kdy mi jí rodiče přivezli z Itálie. Postupně se sbírka začala rozrůstat a zhruba koncem roku 2006 jsme propadly panenkám z dílny Roberta Tonnera. Když jsme objevily oficiální stránky www.tonnerdoll.com, věděly jsme, že budeme nějakou Tonnerku potřebovat :-) Že jich bude tolik, to jsme netušily :-D

Mimo šití mamka plete, vyšívá, háčkuje atd., ráda tvoří ze dřeva. Moje sestra studuje na škole módního návrhářství (věnuje se sbírání panenek Barbie, výtvarné činnosti a samozřejmě vymýšlení modelů).


Některé z našich oblečků a jiné ruční práce jsou ke koupi na AUKRU a FLERU

Šijeme a tvoříme také na zakázku.

Doufám, že se Vám budou naše prácičky líbit.
! ! ! Všechna díla a články podléhají autorským právům a není povoleno je publikovat a kopírovat bez svolení autorek a uvedení zdroje, dle zákona o autorských právech č.398/2006 Sb ! ! !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
I decided to prepare this web-pages to introduce our creations.
We are creating not only the dresses for the BARBIE and TONNER dolls, but we are interested also in other activities.
I have studied graphic design art and I im interested in sewing, needlework, photography, drawing, painting and other graphic arts; my mother - as professionalcouturier - is interested in sewing, needlework, knitting, crocheting and she likes to work with wood. My younger sister studied on the secondary school of fashion design (she collects BARBIE-dolls, is interested in a graphic arts and - of course - in a fashion design).

Some of our products (clothes for dolls) can be purchased at EBAY - click here and
FLER

We also offer bespoke products.


I hope, that you will enjoy our works.


! ! ! All copyrights are reserved; making copies and publishing without agreement of authors and without reference on their copyrights is prohibited ! ! !